• Spotkanie z p.Anią - pielęgniarką Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Sosnowcu

• Dnia 14 lutego gościliśmy w naszym przedszkolu panią Anię - pielegniarkę , która opowiadała nam o swojej trudnej pracy . Dzieci z uwagą wysłuchały na czym polega praca pielęgniarki , jakie czynności wykonuje  i jaki sprzęt jej w tym pomaga. Pani Ania w rozmowie z dziećmi przypomniała JAK WAŻNE JEST DBANIE O ZDROWIE na codzień . W ten WALENTYNKOWY DZIEŃ przypomniała również jak ważny jest RUCH dla funkcjonowania naszego organizmu. Spotkanie zakończyły wspólne zdjecia i serduszka, które dzieci otrzymały od naszego gościa .

• CIEKAWOSTKI

• Gdy ciepło w lutym, zimno w marcu bywa, długo trwa zima, to jest niewątpliwa.

• RODO

Inspektorem Ochrony Danych wyznaczonym dla Przedszkola Miejskiego Nr 39 w Sosnowcu jest Pan Paweł Wierzbicki. Kontakt: e-mail: p.wierzbicki@cuwsosnowiec.pl, nr tel. (32) 292 44 64 wew. 217.

• KAMPANIE I PROGRAMY W KTÓRYCH UCZESTNICZYMY