• RAZEM DLA ZWIERZĄT W POTRZEBIE.

• DRODZY RODZICE !

W NASZYM PRZEDSZKOLU RUSZYŁA ZBIÓRKA DLA ZWIERZĄT W POTRZEBIE, KTÓRE UCIERPIAŁY NA SKUTEK POWODZI. ZBIÓRKA TRWA DO 27.09.2024R.

CHCESZ WESPRZEĆ CZWORONOŻNYCH POWODZIAN?

NIC PROSTSZEGO!

ZBIERAMY DLA PSÓW I KOTÓW:

KARMY: SUCHE I MOKRE

LEGOWISKA, TRANSPORTERY,

KOCE , MISKI,  ŻWIREK DLA KOTÓW,

• PODZIĘKOWANIA

•        Pani Dyrektor wraz z pracownikami Przedszkola Miejskiego Nr 39 w Sosnowcu

składa gorące podziękowania dla

Państwa Angeliki i Mateusza  B.

Państwa Magdaleny i Krzysztofa K.

za wkład włożony w odnowienie sali "Żabki".

Radość dzieci była ogromna, gdy zobaczyły swoją piękną salę.