• Konkurs dla Dzieci i Rodziców

w ramach współpracy z Hospicjum Św. Tomasza Apostoła i akcji Pola Nadziei

zaprasza

wszystkie Dzieci z Rodzicami do udziału w konkursie plastycznym

WIELKANOCNA OZDOBA DLA HOSPICJUM”

- Uwrażliwienie dzieci na potrzeby ludzi chorych objętych pomocą hospicyjną

- Zapoznanie dzieci z tradycją wykonywania kart świątecznych z okazji Świąt Wielkanocnych

- Odkrywanie i rozwijanie indywidualnych uzdolnień artystycznych dzieci1. Organizatorem konkursu jest Przedszkole Miejskie Nr 39 w Sosnowcu ul. R. Dmowskiego 18a 2.

Czas trwania: od 20.03.2023r do 31.03.2023r.

Warunki uczestnictwa:

1. Format i technika pracy – przestrzenna ozdoba świąteczna.

2. Prace dostarczone na konkurs zostaną przekazane do Hospicjum św. Tomasza Apostoła w Sosnowcu, stanowiąc materiał promujący działalność hospicyjną w naszym mieście i staną się miłym prezentem dla podopiecznych Hospicjum.

3. Ozdoby świąteczne nie mogą być podpisane i nie powinny zawierać życzeń.

4. Prace należy dostarczać do Nauczycielek grup. Każda praca musi zawierać wypełnione przez Rodzica/Opiekuna: zgodę na udział w konkursie i zgodę na przetwarzanie danych osobowych(ZAŁĄCZNIK nr 1 i 2), dostępne u Nauczycieli grup przedszkolnych, w holu Przedszkola oraz na stronie internetowej https://przedszkole39.edupage.org.

5. Osobami koordynującymi działania konkursowe są:

mgr Sylwia Czapla

mgr Joanna Kruszewska-Baranek

1. Kryteria oceny: samodzielność wykonania pracy, pomysłowość, walory artystyczne, materiał użyty do wykonania pracy.

2. Prezentacja prac konkursowych nastąpi 7.04.2023r na stronie internetowej naszego Przedszkola:

3. Wszyscy uczestnicy otrzymają pamiątkowe dyplomy uczestnictwa w konkursie i podziękowania dla rodziców.

4. Prace dostarczone na konkurs przechodzą na własność organizatorów i nie będą zwracane autorom.